(093) 775-55-59 (068) 296-15-15
0 товарів,
на 0 грн
БрендBamix купити в Києві
.

Приватна швейцарська компанія ESGE AG стала відома завдяки своїй продукції – ручним занурювальним блендерам, запатентованим винахідником Роже Перінжаке ще в 1950 році як ручний кухонний прилад. Назва «bamix» походить від двох французьких слів «battre» та «mixer», що перекладається як «збивати» та «змішувати». Компанія дотримується основного принципу – якість має бути вищою за кількість. Це є важливим фактором успіху у досягненні поставленої мети.
Штаб-квартира компанії розташована у невеликому населеному пункті Метлен швейцарського кантону Тургау.
У 1954 році Роже Перінжаке продав патентні права на випуск bamix виробничої компанії ESGE, що спеціалізувалась на випуску побутових електроприладів. Наприкінці року з'являється перша партія блендерів Bamix. Цей рік вважається датою народження відомих у всьому світі занурювальних блендерів.
Вже 1955 року на міжнародній виставці, що проходила в Ганновері, було представлено bamix Zauberstab®. Незабаром він зайняв свою нішу на німецькому ринку та почав користуватися споживчим попитом.
Уолтер Бодарт у 1957 році стає офіційним дистриб'ютором Bamix® у країнах Бенілюксу. Він знайшов ефективний спосіб переконання потенційних покупців придбати маленький і дорогий прилад, продемонструвавши на одному із споживчих ярмарків у Нідерландах можливості блендера «наживо». В 1959 Уолтер Бодарт відкрив свої представництва в Скандинавських країнах.
У 1958 році одній із швейцарських компаній у Базелі дається завдання вивчити питання щодо можливості ліцензування продукції Bamix® для швейцарського ринку.
У 1960 році компанія ESGE розпочинає експорт своєї продукції до європейських країн та Великобританії. У листопаді для виробничих потреб ESGE AG купує в селі Метлен будівлю колишньої текстильної фабрики, побудовану в 1906 році. Випуск продукції починається із 250 одиниць на добу.
У 1961 році було прийнято рішення змінити дизайн блендера, зробити його привабливішим та ергономічнішим. Навіть через 50 років, незважаючи на ряд технічних удосконалень, можна легко дізнатися оригінальну форму bamix.
У 1971 році Уолтер Бодарт купує завод у Швейцарії та всі права на Bamix®, а також Zauberstab®. Таким чином ESGE стає єдиним заводом, що випускає блендери bamix.
До 1972 року продажі Bamix® виходять на річний оборот у 100 тисяч одиниць. До 1974 року продукція компанії продається лише у Європі. Поступово вона починає завойовувати ринки інших країн – Австралії, Америки, Японії, Африки, беручи участь у різноманітних шоу та виставках. Своє тридцятиліття в 1984 ESGE зустрічає на піку популярності.
У 1986 році Бодарт продає контрольний пакет акцій трьом провідним менеджерам компанії, але ще кілька років залишається її президентом.
Після численних звернень професійних кухарів, у 1991 році було випущено подовжену на 5 см модель Bamix® GASTRO.

Що цінує будь-яка господиня на кухні? Мабуть, компактність. Кухонний комбайн чи процесор – це чудово, але скільки місця він займає? І, напевно, це єдина причина, чому все більше і більше господарок віддають перевагу компактним занурювальним блендерам, овочерізкам, міксерам і кавомолкам. пропонує господаркам занурювальні блендери, що незмінно займають перші рядки в рейтингах популярності більш ніж у 35 країнах світу.
Професійні користувачі кухонної продукції – шеф-кухарі знаменитих ресторанів, теж віддають перевагу швейцарській якості і вибирають Бамікс. Основні переваги Бамікс:

.