(068) 296-15-15
0 товарів,
на 0 грн
БрендFiskars купити в Києві
.

Компанія Fiskars виробляє функціональні, легкі у використанні та довговічні товари, що відповідають світовим стандартам найвищої якості та створені для виконання роботи найлегшим та зрозумілим способом. Компанія Fiskars заснована в 1649 році і є однією з найстаріших промислових компаній, що працюють у Фінляндії. Ми, як і 360 років тому, виробляємо ріжучий інструмент і кухонне начиння з кованої сталі. Наші витоки – у містечку Фіскарс. Саме там зародилося неповторне поєднання краси та практичності, сплав сучасної промислової естетики із традиціями ремесла. У 1967 р. компанія Fiskars першою у світі розпочала виробництво ножиць із пластмасовими ручками. З того часу ми продали понад 1 млрд. ножиць із помаранчевими ручками по всьому світу. Традиційний помаранчевий колір ножиць тепер повсюдно асоціюється з Fiskars. Fiskars – бренд ножиць номер один у світі! Fiskars – провідний світовий постачальник споживчих товарів для дому, саду та товарів для відпочинку на свіжому повітрі. Компанія володіє великим портфелем широковідомих міжнародних марок, включаючи Fiskars, Iittala, Gerber та Buster. Дочірнє підприємство Fiskars – компанія Wärtsilä, також є важливою частиною корпорації, та формує одну з операційних груп спільно з Americas, EMEA та іншими. У 2010 році корпорація Fiskars досягла результатів чистого прибутку від продажів у розмірі 715,9 мільйонів євро. Чисельність персоналу компанії - близько 3600 осіб. ;

Про дизайнера та людину


1. Чи мали значення дизайн та мистецтво в оточенні, в якому ви росли? Я походжу явно не з художнього середовища, але мої батьки завжди заохочували мене грати з іграшками та щось творити. Моєю найулюбленішою іграшкою був і залишається конструктор "Лего". Мені справді подобалося знов і знов щось із його допомогою створювати. Думаю, можна сказати, що я створив свій перший дизайн за допомогою Лего.
2. Чи пам'ятаєте ви перший об'єкт, який створили? Що це було? Я зробив свій перший дизайн, коли мені було 14 років. Ми шукали лампу в мою кімнату, але не могли знайти нічого, що мені насправді подобалося б, і тоді я зробив її сам. Тоді я й усвідомив, що все можна робити самому. З того моменту було багато.
3. Що вас надихає? Оскільки я створюю інструменти, якими люди користуються часто, я розвинув гострий інтерес до щоденних ситуацій, у яких люди використовують якісь речі. Я люблю спостерігати за людьми, які працюють з інструментами – це як дивитися кіно, в якому показують, які проблеми вам потрібно вирішити як користувач. Наприклад, коли ви спостерігаєте, як висока людина користується лопатою, щоб викопати яму, то стає очевидним, що часте нагинання для нього - мука. Такі відкриття повідомляють мені, як дизайнеру, якого роду рішення мені потрібно шукати.
4. Чи маєте ви дизайнерський ритуал? Ні, як такого дизайнерського обряду в мене немає, але розробка кожного предмета передбачає безліч спостережень. Я фотографую людей, які здійснюють різні дії у процесі виконання будь-якої діяльності. Я також приділяю багато уваги контексту, в якому використовуватиметься об'єкт, оскільки на дизайн може впливати і культура. Наприклад, сад в Іспанії зовсім відрізнятиметься від саду у Фінляндії і, відповідно, може вимагати іншого підходу.
5. Яким є ваш дизайнерський девіз? Якби мені довелося вибирати, то це була б фраза "поліпшення життя через покращення продуктів".
6. Яким є ваш улюблений дизайнерський об'єкт на всі часи? Звісно ж "Лего"! Зараз я передаю мій ентузіазм моєму 4-річному синові Максу.
7. Ви професійний майстер з металу. Чи залишається метал вашим улюбленим робочим матеріалом? Перевагою металу є те, що, будучи майстром, я дійсно розумію, як з ним працювати. Переключившись на вивчення промислового дизайну, я, звичайно ж, почав працювати і з іншими матеріалами, кожен з яких має свої власні характеристики.
8. Чи впливає те, як ви розробляєте ваші дизайнерські об'єкти, ваш досвід у кіноіндустрії? Коли ви розробляєте костюми чи кінодекорації, вам необхідно за кілька секунд донести до глядачів певний настрій. Вам потрібно переконати їх у дійсності постановки. Розробка продуктів - приблизно те саме: у нового продукту є всього кілька секунд на те, щоб переконати споживача у правомочності його конструкції та функціональності.
9. Якби ви були деревом, то яким? Березою - оскільки вона проста і пряма, але водночас перебуває у постійній еволюції.
10. Що змушує вас сміятися? Я знаходжу безліч насолод у житті як такому, але моїм головним джерелом для сміху залишається мій син Макс.
11. Чи ви що-небудь колекціюєте? Я збираю капелюхи та туфлі.
12. Ваша улюблена книга, музика чи фільм? Мій улюблений фільм - "5-й елемент". Він не тільки дуже кумедний, а й містить цікаву філософію майбутнього. Безперечно, він дає їжу для роздумів!
13. Ви – захоплений садівник? У Фінляндії садівництвом захоплюються всі! Нам пощастило - у нас безліч зелені, і я багато часу проводжу поза домом, займаючись садівництвом або рубкою дров.
14. Крім садівництва, які ще у вас є захоплення? Я багато часу проводжу з сім'єю, а ще люблю їзду на мотоциклі, теніс та йогу. Про тенденції в садівництві 15. Як ви уявляєте собі розвиток ролі саду в майбутньому? Чи буде він ще більш інтегрований до нашого будинку, чи стане продовженням вітальні?
За останні кілька років сад перетворився на справжнє продовження нашого житлового простору. Сьогодні він вважається частиною будинку - просто зовнішньою, зі своїми спеціальними меблями та дизайном. Думаю, що надалі цей простір переміститься всередину будинку, дозволяючи людям вирощувати овочі в приміщенні. Бельгійський архітектор Венсан Каллебо вважається трендсеттером у цій галузі, і я вважаю, що його концептуальні розробки у галузі міського садівництва містять безліч ідей, які позначаться у садах майбутнього. Уявіть собі ресторан, в якому подають вирощені тут же овочі. Вони будуть свіжішими, і їх не треба буде везти до місця призначення за кілометри. Також я вважаю, що популярність все ще чекає на вертикальне садівництво, особливо у великих містах.
Чергова відмінна ідея – зимове садівництво. Сьогодні садівник впадає у сплячку разом із садом. Протягом цього періоду сад вимагає хіба що незначного догляду. Але, на мою думку, вже в найближчому майбутньому можуть з'явитися можливості для садівництва взимку... 16. На вашу думку люди повернуться до самостійного вирощування плодів? Напевно! Подати на стіл на власній вечірці власноруч вирощені овочі, яйця від власних курей – це сьогодні дуже модно.
17. Сьогодні також дедалі більшої важливості набуває екологія. Як вона впливає на те, як ви конструюєте нові садові інструменти? Що стосується садових інструментів, я думаю, що в їхньому виготовленні буде застосовуватися все більше природних матеріалів. Поради для споживачів 18.На що потрібно звертати увагу при виборі садових інструментів? Купуючи садові інструменти, потрібно вибирати ті, які вам підходять. Тому завжди намагайтеся взяти інструмент в руки і відчути, наскільки він вам комфортний - як при покупці взуття і одягу.Київ | Харків | Одеса | Дніпро | Запоріжжя | Львів | Кривий Ріг | Миколаїв | Маріуполь | Вінниця | Херсон | Полтава | Чернігів | Черкаси | Житомир | Суми | Хмельницький | Чернівці | Рівне | Кіровоград | Кременчук | Івано-Франківськ | Тернопіль | Луцьк | Біла Церква |

Купити Fiskars в Києві

.