(093) 775-55-59 (068) 296-15-15
0 товарів,
на 0 грн

 
                                                                                                                                            
Каструлі DIAMOND LITE
Каструлі DIAMOND LITE

Каструлі DIAMOND LITE

Посуд має дно товщиною 8 мм, завдяки цьому відбувається рівномірний розподіл тепла та економія електроенергії.

У покритті відсутня отруйна перфтороктанова кислота (PFOA free). 

Diamond Lite - 5-шарове надміцне антипригарне покриття з додаванням алмазної крихти.

 
Каструлі Tescoma BORDEAUX
Каструлі Tescoma BORDEAUX

Каструлі Tescoma BORDEAUX

Алюмінієві каструлі з антипригарним покриттям Tescoma серії BORDEAUX порадують вас своїм кольором, зовнішнім виглядом та суцільнометалевим виконанням, завдяки чому її можна використовувати на плиті та в духовці.
Істотною перевагою цієї лінії є знімні гнучкі силіконові ручки для безпечного поводження з гарячими стравами. Вони мають ергономічну форму, їх легко вдягати та знімати. Виступи на внутрішній стороні кришки також заслуговують на увагу - вони забезпечують рівномірне стікання пари назад у каструлю, продукти не пересихають і залишаються соковитими. Ви можете використовувати BORDEAUX не тільки на всіх типах плит, включаючи індукційні, але й у всіх типах духовок. Першокласне антипригарне покриття запобігає пригоранню, а також сприяє легкому очищенню.
Матеріал: посуд виготовляється з якісного металу, індукційне дно у нього з нержавіючої сталі, а ручки з термостійкого силікону.
Очищення: ви можете сміло мити її в посудомийній машині.

 
Каструлі RINGEL Zitrone Black
Каструлі RINGEL Zitrone Black

Каструлі RINGEL Zitrone Black

Каструля з литого алюмінію серії Zitrone від Ringel відрізняється товстостінною конструкцією та надійним антипригарним покриттям, завдяки чому цей вид посуду є максимально універсальним рішенням для приготування безлічі видів страв.

КОНСТРУКЦІЯ, ЗАБЕЗПЕЧНО

Виконані з литого алюмінію, стінки даної каструлі мають товщину 3,2 мм, що забезпечує міцність, довговічність та рівномірний розподіл тепла по всій поверхні каструлі. Антидеформаційний індукційний диск підсилює конструкцію дна каструлі і робить її універсальним посудним рішенням, забезпечуючи можливість використання на всіх типах варильних поверхонь. частина каструлі покрита надміцним антипригарним покриттям Mega Stone, яке має підвищену стійкість до дії високих температур, а також до утворення механічних пошкоджень. Дозволяє готувати ваші улюблені страви без пригоряння і з мінімальним використанням жирів. алюмінієвої каструлі серії Zitrone від Ringel перетворює її на справжню прикрасу будь-якої кухні. Крім того, вдала конструкція даної каструлі робить її використання максимально зручними завдяки зручним ручкам, а також кришці з термостійкого скла з клапаном для виходу пари. Прозора конструкція дозволяє стежити за приготуванням їжі, не знімаючи кришки з каструлі. Силіконовий обідок має додаткові клапани для виведення пари.

Без кришки готувати в каструлях серії Zitrone від Ringel можна і в духовці, що значно розширює коло ваших кулінарних експериментів. У комплекті з каструлями ви отримаєте силіконові прихватки у вигляді метеликів для безпечного використання на кухні посудом даної серії.
 

 
Каструлі PRESIDENT Stone
Каструлі PRESIDENT Stone

Каструлі PRESIDENT Stone

Розкішний посуд з першокласним антипригарним покриттям, що підходить для металевого кухонного начиння. На антипригарній поверхні з властивостями неполірованого натурального каменю страви не пригорають, готуються швидко та рівномірно. Міцна кришка зі скла та нержавіючої сталі з отвором для пари, водонепроникні ручки з нержавіючої сталі та індукційне дно. Підходить для всіх типів плит та духовок (з кришкою макс. 200 ° C). Можна мити у посудомийній машині.

   
  Каструлі Saphir Lite
  Каструлі Saphir Lite

  Каструлі Saphir Lite

  Посуд серії Saphir Lite Induction з литого алюмінію з внутрішнім антипригарним покриттям із сапфірових частинок Saphir Lite.

  Товсте термоакумулююче дно (8 мм) із спеціального феримагнітного сплаву сприяє рівномірному теплорозподілу, не деформується від високих

  Антипригарне покриття дозволяє готувати їжу практично без олії та жирів. Допускає використання кухонних інструментів із будь-яких матеріалів, але використання силіконових аксесуарів Woll. сприяє продовженню терміну служби посуду. Всі аксесуари Woll відрізняються високою жароміцністю, гігієнічністю. Посуд серії Saphir Lite Induction легко і швидко миється, допускається миття в посудомийній машині, але краще використовувати м'який миючий засіб і мити вручну, не використовувати абразивну губку. Таким чином, ви збережете антипригарні якості покриття на довгі роки.

  Серія Saphir Lite Induction пропонує вироби зі знімними та фіксованими ручками. Знімна ручка зручна в користуванні – заощаджує місце на кухні та ідеальна для духовок. Знімні ручки не придатні для нагрівання в духових шафах, тому перед поміщенням у духовку їх необхідно зняти. Фіксовані термостійкі бакелітові ручки, які не нагріваються і не ковзають в руках, витримують температуру до 250 С, що робить їх придатними для використання в духовці. Посуд сертифікований, відсутність у покритті небезпечної для здоров'я перфтороктанової кислоти підтверджено незалежною аудиторською компанією TÜV та результатами випробувань Федерального Міністерства Охорони Здоров'я Німеччини (GFHO).

  Серія Saphir Lite Induction підходить для всіх типів плит, у тому числі індукційних. 

   
  Каструлі Titanium Nowo
  Каструлі Titanium Nowo

  Каструлі Titanium Nowo

  Titanium Nowo - 4-шарове надміцне антипригарне покриття.

  Посуд має дно товщиною 8 мм, завдяки цьому відбувається рівномірний розподіл тепла та економія електроенергії.

  У покритті відсутня отруйна перфтороктанова кислота (PFOA free), яка є небезпечною для здоров'я людини. У 2006 році PFOA визнано канцерогеном. Відсутність підтверджена незалежною аудиторською компанією TÜV та результатами випробувань Федерального Міністерства Охорони Здоров'я Німеччини (German Federal Health Office.).

  Фіксовані ручки та ручки на кришках можна нагрівати в духових шафах до 250 ⁰С. У цьому вони нагріваються. Використовуйте прихватки.

  Знімні ручки не підходять для нагрівання в духовці. Перед розміщенням в духовці завжди знімайте знімні ручки.


  Дозволяється миття посуду в посудомийній машині на режимі ЕКО або при t - 30 ⁰С 30 хвилин. Щоб зберегти антипригарні якості на довгі роки, ми рекомендуємо мити посуд вручну, використовуючи неабразивну губку і миючий засіб. t - 260 ⁰С), гігієнічністю та сприяють продовженню терміну служби наших виробів.

  Використовуючи малу кількість олій та жирів, готуйте смачну, корисну їжу, тим самим зберігаючи вітаміни та корисні речовини продуктів.

   

   
  Каструлі та ковші Vinzer Premium Granite Induction Line
  Каструлі та ковші Vinzer Premium Granite Induction Line

  Каструлі та ковші Vinzer Premium Granite Induction Line


  Каструлі та ковші Vinzer Premium
  Granite Induction Line мають тришарове
  антипригарне покриття Granite - саме тверде і стійке до подряпин, що містить гранітну крихту, яка забезпечує міцність, довговічність та
  стійкість до хімічних впливів.
  Сталевий індукційний диск на дні
  прискорює розподіл тепла, посилює стійкість його до деформації.
  Підходять для всіх видів плит, включаючи індукційні.

   
  Каструлі Rondell Walzer
  Каструлі Rondell Walzer

  Каструлі Rondell Walzer


  Каструлі Rondell Walzer виготовлені
  з потовщеного литого алюмінію.
  Внутрішнє покриття - тришарове,
  зносостійке антипригарне на основі титану.
  Зовні - антипригарне.
  Кришки з термостійкого скла з
  силіконовим обідком і отворами
  для зливу рідини.
  Зручна конструкція ручки кришки -
  для зберігання ложки під час приготування. .
  Підходять для всіх видів плит.
  Рекомендується мити вручну.

    
   Каструлі Fissman RAINBOW
   Каструлі Fissman RAINBOW

   Каструлі Fissman RAINBOW


   Каструлі Fissman серії RAINBOW
   з алюмінію з керамічним покриттям Bio Ceramic поєднують у собі антипригарні якості з теплоакумуляційними властивостями.
   Розроблені з урахуванням останніх
   вимог до посуду високої якості.

    
   Каструлі Tescoma MANICO ROSSO
   Каструлі Tescoma MANICO ROSSO

   Каструлі Tescoma MANICO ROSSO

   Посуд серії MANICO ROSSO зсередини і зовні оснащений антипригарним покриттям із сучасним видом неполірованого природного каменю.
   Їжа, що готується на першокласному антипригарному покритті, не пригоряє і готується рівномірно. ковзають, поводитися з посудом зручно та безпечно.
   Матеріал: Виготовлено з безпечного для здоров'я алюмінію, нержавіючої сталі та міцного пластику.
   Застосування: Посуд MANICO ROSSO з індукційним дном з нержавіючої сталі підходить для всіх типів плит та посудомийної машини.

    
   Каструлі GrandCHEF Tescoma
   Каструлі GrandCHEF Tescoma

   Каструлі GrandCHEF Tescoma

   Відмінно підходить для приготування страв на плиті та в духовці. Першокласне антипригарне покриття, великі ручки та індукційне дно із нержавіючої сталі. Підходить для всіх типів плит: електричних, газових, склокерамічних та індукційних.

     
    MC Каструлі з антипригарним покриттям KitchenCraft
    MC Каструлі з антипригарним покриттям KitchenCraft

    MC Каструлі з антипригарним покриттям KitchenCraft

    Каструлі зі скляною кришкою
    преміум класу з колекції Master Class
    виготовлені з металу товщиною 3 мм та
    покриті склокерамічною емаллю.
    Мають внутрішнє антипригарне покриття та покриту силіконом,
    прогумовану ручку для зручного
    та безпечного використання.
    Підходять для використання на всіх
    видах плит, крім індукційних.
    Можна мити в посудомийній машині.

    >
     
    Tescoma Каструлі PRESTO
    Tescoma Каструлі PRESTO

    Tescoma Каструлі PRESTO

    Каструлі PRESTO виготовлені
    з алюмінію з антипригарним
    покриттям.
    Кришка виконана з жаростійкого скла з отвором для випуску пари. br /> скло-керамічних плит.
    Рекомендується не піддавати різкій
    зміні температури і віддавати
    перевагу дерев'яним, пластиковим
    або силіконовим приладдям.

     
    Каструлі OLIVER
    Каструлі OLIVER

    Каструлі OLIVER

    • матеріал: литий алюміній
    • індукційне дно
    • антипригарне гранітне покриття PFLUON
    • бакелітова ручка 
     
    Посуд Fissman ASSORTI
    Посуд Fissman ASSORTI

    Посуд Fissman ASSORTI

    Посуд Fissman серії ASSORTI
    з алюмінію з інноваційним
    керамічним покриттям Bio
    Ceramic поєднує в собі антипригарні якості з теплоакумуляційними властивостями.
    У виробництві використовуються
    безпечні нетоксичні
    матеріали.
    З нею легко готувати смачні
    та корисні страви.

     
    Каструлі АМТ
    Каструлі АМТ

    Каструлі АМТ


    Каструлі АМТ виготовлені з литого алюмінію з антипригарним покриттям
    LOTAN, що складається з п'яти шарів:
    1-й – абразивне покриття, що забезпечує стійке зчеплення;
    2-й – шар оксиду титану, за твердістю наближений до алмазу;
    3-й – твердий шар з мінеральними частинками, що забезпечує стійкість до стирання;
    4 -й – антикорозійне керамічне покриття, що захищає від агресивних миючих засобів; 5-й – антипригарний шар LOTAN з антибактеріальним ефектом. Зручні бакелітові ручки не
    нагріваються під час приготування.
    Потовщене не деформоване дно
    дозволяє оптимально розподіляти температуру і зберігати її.

      
     Каструлі EcoVitale
     Каструлі EcoVitale

     Каструлі EcoVitale


     Каструлі колекції EcoVitale:
     Високоякісний анодований
     алюміній з багатошаровим керамічним
     антипригарним покриттям, безпечним для здоров'я.
     Ергономічні ручки, що не нагріваються, з силіконовим покриттям .
     Заклепувальне з'єднання забезпечує
     тривалий термін експлуатації.
     Підходить для всіх видів плит,
     крім індукційних.
     Рекомендується ручне миття.

     &# 160;

       
      Каструлі з кришкою Terracotta
      Каструлі з кришкою Terracotta

      Каструлі з кришкою Terracotta


      Каструлі з кришкою
      колекції Terracotta:
      Високоякісний харчовий
      алюміній з внутрішнім керамічним
      антипригарним покриттям Ceralon,
      безпечним для здоров'я.
      Не вигоряє і не відшаровується навіть при температурі понад 450°C.
      Глянцеве зовнішнє антипригарне покриття полегшує догляд за посудом.
      Ергономічні ручки, що не нагріваються, з бакеліту витримують температуру до 180°C.
      Не рекомендується використовувати
      в духовках і мити в посудомийній машині.
      Підходять для всіх видів плит, крім індукційних.

        
       Каструлі Macchiato
       Каструлі Macchiato

       Каструлі Macchiato


       Каструлі колекції Macchiato:
       Багатошарове антипригарне
       керамічне покриття,
       безпечне для здоров'я.
       Ергономічні ручки, що не нагріваються
       Бакелітові ручки з покриттям
       Soft-touch.
       Кришка з термостійкого скла
       з отвором для випуску пари.
       Індукційний антидеформаційний
       диск захищає посуд від деформації.
       Підходить для всіх видів плит.
       Рекомендується ручна миття.

         
        Каструлі та ковші PYREX GUSTO+
        Каструлі та ковші PYREX GUSTO+

        Каструлі та ковші PYREX GUSTO+

        Колекція Pyrex Gusto+ виготовлена з кованого
        алюмінію з тришаровим покриттям PTFE без PFOA,
        свинцю та кадмію, що робить можливим готувати здорову їжу з мінімальною кількістю масла.

          
         Показати ще


         Київ |Харків |Одеса |Дніпро |Запоріжжя |Львів |Кривий Ріг |Миколаїв |Маріуполь |Вінниця |Херсон |Полтава | Чернігів |Черкаси |Житомир |Суми |Хмельницький |Чернівці |Рівне |Івано-Франківськ |Тернопіль |Ірпінь |Біла Церква |