(093) 775-55-59 (068) 296-15-15
0 товарів,
на 0 грн

 
                     
CY2GO Контейнери для йогурту та муслів ASOBU CHILL YO 2 GO
CY2GO Контейнери для йогурту та муслів ASOBU CHILL YO 2 GO

CY2GO Контейнери для йогурту та муслів ASOBU CHILL YO 2 GO

Контейнер для йогурту та десертів Asobu Chill yo 2 go CY2GO

Asobu Chill yo 2 go – це нове творче доповнення до лінії контейнерів yo 2 go. Контейнер має подвійні акрилові ніздрюваті стінки, заповнені нетоксичним гелем. Цей інноваційний гель застигає протягом однієї години, а в результаті вміст Вашого Chill Yo 2 Go залишиться охолодженим на багато довше навіть у спекотний сонячний день!

Фрукти, горіхи , зернові та інші начинки залишаться свіжими, а ваш йогурт або морозиво будуть охолодженими протягом декількох годин! .

Контейнер доступний у найрізноманітніших модних кольорах, включає білу ложку з харчового безпечного пластику ABS, яка поміщається в силіконове кільце і ніколи не вислизне. Для зручного утримання контейнер обгорнутий силіконовою стрічкою.

Заповніть контейнер Вашим улюбленим йогуртом! Помістіть свій улюблений топінг у кришку! І візьміть із собою в дорогу! Chill yo 2 go подбає про Ваш смачний десерт! 

 
GIZMO SIP
GIZMO SIP

GIZMO SIP

Дитяча пляшка Contigo Gizmo Sip 0,42 л - це яскрава та весела дитяча пляшечка для води. Корпус пляшки виготовлений із напівпрозорого пластику та декорований яскравим малюнком. Вона сконструйована таким чином, щоб дитина могла легко пити не проливаючи ні краплі повз. Оснащена спеціальним висувним носиком для пиття, який вискакує при натисканні кнопки, а коли він уже не потрібен, то ховається назад і таким чином завжди залишається чистим. З пляшки можна пити не перевертаючи її при цьому завдяки наявності вбудованої в кришку трубочки. Оснащена гнучкою силіконовою ручкою. 

 
Cтакани дитячі з трубочкою FUNNY STRAW
Cтакани дитячі з трубочкою FUNNY STRAW

Cтакани дитячі з трубочкою FUNNY STRAW

 Для дітей Contigo приготував унікальну по дизайну склянку із трубочкою Funny Straw. Барвистий та оригінальний дитячий стаканчик можна використовувати для молочних коктейлів, соку та морсу. Його зовнішній вигляд принесе багато захоплення та радості Вашим дітям.

 
Показати ще