Не указано


(068) 296-15-15
0 товарів,
на 0 грн


З 20 Квітня по 12 Травня при покупці посуду Ви отримуєте знижку на кожну другу позицію в чеку - 25%, 15%, 10 %!

Офіційні умови акції:

1. Термін та місце дії Акції
1.1. Акція діє 20 Квітня по 12 Травня 2024 року включно.
1.2. Акція діє в інтернет-магазині www.europosud.ua.
2. Умови Акції
2.1. Акція діє в Інтернет-магазині europosud.ua
2.2. Знижка, що надається на умовах цієї Акції, не сумується зі знижками наданими за іншими акціями та дисконтними програмами (знижка за реєстрацію, знижка за дисконтною карткою постійного покупця).
2.3. Знижка визначається таким чином:
2.3.1. придбані товари розташовуються в чеку в порядку зменшення вартості від найдорожчого до найдешевшого;
2.3.2. знижки надається на кожен другий товар у чеку;
2.3.3. розмір знижки відповідає знижці вказаної на сторінці з товаром;
2.3.4. на товар з написом "Найкраща цінова пропозиція!" або товар, що бере участь в іншій акційній програмі - знижка не поширюється;
2.3.5. товар з написом "Найкраща цінова пропозиція!" або товар, що бере участь в іншій акційній програмі, - розташовується в кінці товарного чека і не бере участі в розрахунку знижки на інші товари;
2.3.5. знижка не поширюється на наступні ТМ: Rondell, Lechuza, Contigo, Emile Henry, Schott-Zwiesel, Bodum, Brabantia, Alfi, de Buyer, Joseph Joseph, Silit, reisenthel, Bialetti, Peugeot, Berghoff. 2.4. У разі, якщо покупець купує кілька штук одного і того ж товару, знижка може бути надана тільки на 1 штуку такого товару за умови, що даний товар займає другу позицію в чеку, а решта примірників купується за повною вартістю. При цьому для виконання умов акції потрібна наявність у цьому ж чеку іншого відмінного від першого товару. Якщо в чеку є лише один товар у кількості кількох штук, знижка на другий та наступні екземпляри цього товару не надається.
2.4.1 Під однаковим товаром слід розуміти товари однакового розміру, форми та цільового призначення. Дані товари можуть відрізнятися за кольором та артикулом.
3. Інші умови
3.1. Інтернет-магазин europosud.ua залишає за собою право змінити термін дії Акції та умови її проведення, розмір знижки на свій розсуд.